hatter93

ÓVÓNŐI ÁLLÁS

Keressük leendő, óvodapedagógus végzettséggel rendelkező munkatársunkat, aki elhívatásának tekinti a pedagógus pályát,
szívügye a gyermekek hitben való keresztyén szellemiségű nevelése, és szívesen lenne egy családias légkörű csapat tagja.
Óvodánk kiemelt értékeinek tekintjük a hitet, a szeretetet, a megbízhatóságot, a minőségi munkára való törekvést.
2009 -ben EU-s támogatással épült, a XXI. század követelményeinek megfelelő, korszerű, jól felszerelt épületben folytatjuk a gyermekek közötti munkánkat. Intézményünket a kerület legjobb hírű óvodájaként tartják számon. Kiemelten jó a kapcsolatunk a szülőkkel, sok közös családi programunk van. Saját pedagógiai programunkat a református keresztyén értékrendre építettük, valamint Zöld óvodaként elkötelezettek vagyunk a környezetvédelem és a fenntarthatóságra nevelés mellett, mert hitünk szerint a teremtett világ védelmét is feladatul kaptuk Istentől.

Amit kínálunk:
– keresztyén szellemiségű, családias légkör, összetartó nevelő közösség.
– modern, korszerű épület (minden csoportnak saját mosdó, öltöző, terasz, valamint sószoba, tornaterem, fejlesztő szobák, játékokban gazdag nagy udvar)
– oktatási munkát segítő bőséges eszköztár
– kötelező bértáblán felüli juttatások (pl. Szép kártya)
– határozott idejű munkaszerződés (GYES-en lévő munkatárs helyettesítésére)